Czornyj
21-10-2015, 21:01
Canon zaprezentował dziś oficjalnie nowego iPFa PRO-1000, nie znam jeszcze zbyt wielu szczególików, ale drukara wygląda ciekawie w swoim nowym, eLkowym emploi. Poprawiono zestaw tuszy z Pro-1, zmieniono głowicę na 2x większą, szybszą i jeszcze lepiej chronioną przed zatykaniem dysz, do tego wisienka na torcie - po raz pierwszy w drukarach biurkowych ma odkurzacz jak w ploterach, jebaniutka ^_^ (podciśnieniowy docisk papieru). Tusze po 80ml, jeśli wielmożny Canon tym razem czegoś nie spaścił to będzie arcyciekawie ;)
Red Five standing by - may the Force be with us!
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/10/8537497173-1.jpg
źródło (http://2.static.img-dpreview.com/files/p/TS600x450~sample_galleries/0261518608/8537497173.jpg)
http://www.dpreview.com/articles/2995964488/canon-imageprograf-pro-1000-gets-the-l-series-red-line-treatment
Red Five standing by - may the Force be with us!
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/10/8537497173-1.jpg
źródło (http://2.static.img-dpreview.com/files/p/TS600x450~sample_galleries/0261518608/8537497173.jpg)
http://www.dpreview.com/articles/2995964488/canon-imageprograf-pro-1000-gets-the-l-series-red-line-treatment