PDA

Zobacz pełną wersję : Ramka do kliszy - skąd wziąć?



pezet
18-10-2015, 18:44
Nie wiem, jak tego szukać...
Wpisywanie "ramka do skanera" "ramka do kliszy" wyrzuca w góglach niewiadomoco...

A chodzi mi o ramkę, w którą można włożyć kliszę 35 mm (6 klatek) i użyć do kopiarki do slajdów.
Kiedyś miałem kopiarkę soligor i było to w komplecie, ale tamta mi gdzieś zginęła. Kupiłem kopiarkę Hama, ale w niej nie ma.

GDZIE takie coś kupić?

EDIT:

coś w rodzaju tego, co jest wsunięte do tego skanera:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://lawon.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_17378e0952af73251703ffead88948cd.jp g)

RobertMiernik
18-10-2015, 18:48
Nie wiem gdzie kupiłeś skaner bez ramek, to raczej mało prawdopodobne nawet jeśli to jest Hama, na pewno Ci gdzieś nie wypadło przy rozpakowywaniu? Gdzieś może w pudełku przyklejone jest?

Sprawdź stronę https://pl.hama.com

pysson
19-10-2015, 02:20
klik (https://www.7dayshop.com/slide-negative-film-scanners/7dayshop-film-negative-slide-scanner-spare-extra-tray-set-for-film-scanners)

Pozdraiwam

pezet
09-11-2015, 16:49
Dziękuję za odpowiedzi - dodałem temat do subskrypcji i myślałem, ze nie ma żadnej odpowiedzi, bo nie mam powiadomień.

Ale do rzeczy:
@Robert - jak pisałęm, mam kopiarkę do slajdów, nie skaner.
Pewnie oryginalnie ramka była w komplecie, ale kupiłem bez. Obecnie nie mam jej w ofercie hama.

@Pysson - dzięki za link.

RobertMiernik
09-11-2015, 18:44
kopiarka do slajdów, to jest urządzenie przenoszące slajd na slajd, w efekcie dające dwa slajdy...