PDA

Zobacz pełną wersję : Oragnizujemy imprezy, poszukujemy fotoatrakcji



Kwira
16-10-2015, 10:27
Poszukuję pomysłów na fotoatrakcje, które mogą się przydać jako niespodzianki na różnego rodzaju imprezach, które powinny pozostać na długo w pamięci uczestników. Może ktoś zetknął się z czymś, o czym chętnie opowie. Dobre pomysły nie powinny się marnować:)

foveon
16-10-2015, 11:13
Wysadzenie w powietrze nowego D4? Długo tego nikt nie zapomni.

sztender
16-10-2015, 17:14
"Gołe" zdjęcia grupowe. Nie zapomną :)

Zolty
16-10-2015, 21:17
Zrobilismy sobie takie daaawno temu podczas jakiejs wyprawy Darem Mlodziezy. Minelo troche czasu, zapomnialo sie - oddalem do labu coby odbitki zrobic.
Mina pani wreczajacej mi fotki - bezcenna: grupa 20-latkow, jedyne ubranie to czapki marynarskie w reku kolo ratunkowe z napisem Dar Mlodziezy.

To rzeczywiscie moze byc niezapomniana pamiatka z firmowej imprezy.
Szczegolnie kiedy wrzucisz na "fejsa"
;)