PDA

Zobacz pełną wersję : Tapatalk mi nie działa



manfred
16-10-2015, 05:38
Cześć mam problem z aplikacją tapatalk. Gdy otwieram email w Gmail inaczej mówiąc powiadomienie z giełdy to tapatalk nie che mi otworzyć postu. Ciągle nie może się połączyć.

jamirq
17-10-2015, 12:09
Czasami tak jest. Mam to tez z innymi forami

manfred
17-10-2015, 12:13
Rozumiem. Teraz tylko muszę dojśc jak z aplikacji gmail otwierać giełdę w normalnej przeglądarce bo mi cały czas ten tapatalk wskakuje.

jamirq
17-10-2015, 12:15
Usuń aplikacje domyślną w systemie

manfred
17-10-2015, 12:21
Ale mi tylko z nikonem nie działa tak to z innymi forami współpracuje bez problemu.

BeatX
28-03-2025, 15:10
Chciałem odświeżyć temat, bo mi też to forum nie działa poprzez Tapatalk. Wyskakuje błąd połączenia w aplikacji. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Normalnie nie bawił bym się w Tapatalk, ale mobilna wersja tego forum woła jest delikatnie mówiąc.. nieco archaiczna i siermiężna ;)

MstrG
28-03-2025, 16:13
Chciałem odświeżyć temat, bo mi też to forum nie działa poprzez Tapatalk. Wyskakuje błąd połączenia w aplikacji. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Normalnie nie bawił bym się w Tapatalk, ale mobilna wersja tego forum woła jest delikatnie mówiąc.. nieco archaiczna i siermiężna ;)

Coś ostatnio są problemy z tapatalkiem:
https://forum.nikoniarze.pl/threads/290107-Problemy-w-dzia%C5%82aniu-serwisu/page88?p=4331328&viewfull=1#post4331328

Obecna wersja mobilna jest beznadziejna, ale idzie nowa :) jest już nawet w fazie testów. Ja na telefonie korzystam z wersji full site, na samym dole jest taka opcja.

BeatX
28-03-2025, 17:40
Obecna wersja mobilna jest beznadziejna, ale idzie nowa :) jest już nawet w fazie testów. Ja na telefonie korzystam z wersji full site, na samym dole jest taka opcja.

Dzięki za odpowiedź :)
Tylko chciałem doprecyzować, że gdy pisałeś "idzie nowa wersja mobilna" to miałeś na myśli nową wersję mobilną tego forum, a nie nową wersję Tapatalk, zgadza się? :rolleyes:

MstrG
28-03-2025, 17:43
Zgadza się, testujemy nową wersję skryptu forum.

BeatX
28-03-2025, 18:20
Super! mam nadzieję, że uda się ją szybko wdrożyć :) (wiadomo coś, kiedy to nastąpi mniej więcej?)

OjTam
28-03-2025, 18:23
Nie wiadomo.

TT działa, jak masz problemy, spróbuj wyczyścić pamięć aplikacji albo zaloguj się ręcznie.

deep
28-03-2025, 18:52
Potwierdzam i to pisząc z TT

BeatX
28-03-2025, 19:27
Nie wiem co jest grane, próbowałem wyczyścić pamięć podręczną Tapatalk i dalej wyskakuje mi ten sam błąd, jak na tym screen:

86952

Używam Tapatalk Pro
Co ciekawe, bez problemu mogę się połączyć, przeglądać, pisać na innych forach jak canon-board.info, audiostereo.pl czy fourm.mp3store.pl
Tylko tu mam problem :(

deep
28-03-2025, 19:59
A dodawałeś je teraz? Bo ja miałem wcześniej dodany do TT, jak zniknął to czekałem jak sam wróci i nie musiałem go ponownie dodawać. Jak widać, działa, bo na nim piszę. Też mam wersję pro.

BeatX
28-03-2025, 21:14
A dodawałeś je teraz?

Tak, kiedyś, kiedyś, kiedyś gdy używałem Tapatalk do pisania na forach, to pododawałem te fora które wymieniłem, i gdy się zalogowałem do swojego konta na Tapatalk to te fora już były dodane i mogę na nich coś popisać
No ale nikoniarze.pl nie mogę dodać..
Ponoć jest testowany nowy skrypt forum dla wersji mobilej (do przeglądania na telefonie), więc jest nadzieja 😅

Schwefel
29-03-2025, 04:13
U mnie TT nie działał przez kilka dni ale już samo forum "odnalazło się". Wersja pod iOS jeżeli to coś zmienia.

BeatX
30-03-2025, 00:12
Mały update, udało mi się połączyć z forum przez TapaTalk! :grin:
Nie wiem co jest grane, może błąd był spowodowany tym że dopiero dzisiaj wróciłem z delegacji do kraju i przez cały czas próbowałem się połączyć z forum z roamingu?
No w każdym bądź razie działa, i to jest najważniejsze ;) Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem!