Tom Hagen
14-10-2015, 11:51
Dzień dobry Nikoniarze.
Zastanawiam się nad zakupem statywu CineGEN CG-3016BH. Czy ktoś z Was miał może okazję "pomacać" go z bliska i mógłby podzielić się opinią? Dodam może, że miałby "dźwigać" D3100 + N35, N18-105, N55-300. W planach jest D7100 ;) . Może macie jakieś inne sugestie?
http://digishots.pl/statywy/statywy-fotograficzne-do-aparatu/statywy-uniwersalne/statyw-do-aparatu-cinegenr-cg3016bh-z-glowica-kulowa-172cm.html
Zastanawiam się nad zakupem statywu CineGEN CG-3016BH. Czy ktoś z Was miał może okazję "pomacać" go z bliska i mógłby podzielić się opinią? Dodam może, że miałby "dźwigać" D3100 + N35, N18-105, N55-300. W planach jest D7100 ;) . Może macie jakieś inne sugestie?
http://digishots.pl/statywy/statywy-fotograficzne-do-aparatu/statywy-uniwersalne/statyw-do-aparatu-cinegenr-cg3016bh-z-glowica-kulowa-172cm.html