PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw CineGEN CG-3016BH



Tom Hagen
14-10-2015, 11:51
Dzień dobry Nikoniarze.

Zastanawiam się nad zakupem statywu CineGEN CG-3016BH. Czy ktoś z Was miał może okazję "pomacać" go z bliska i mógłby podzielić się opinią? Dodam może, że miałby "dźwigać" D3100 + N35, N18-105, N55-300. W planach jest D7100 ;) . Może macie jakieś inne sugestie?
http://digishots.pl/statywy/statywy-fotograficzne-do-aparatu/statywy-uniwersalne/statyw-do-aparatu-cinegenr-cg3016bh-z-glowica-kulowa-172cm.html

zserty
14-10-2015, 11:56
Przyłączam się do pytania, bo statyw wygląda ciekawie, specyfikacja też dobra a cena oscyluje na poziomie używanych Manfroto.

ecml
14-10-2015, 13:17
Podobny "trochę" do statywu Camrock TS53 - http://camrock.pl/camrock-ts53,49.html Coś czuję, że "jakość" będzie podobna.

mmluty
15-10-2015, 14:16
Jeżeli ktoś "musi" być testerem to ,jego sprawa, a jeżeli ktoś poszukuje wypróbowanych rozwiązań w tej cenie, to wpisać do wyszukiwarki Slik albo Velbon i wybierać w zależności od zastosowania.

Tom Hagen
02-06-2016, 10:18
No to odgrzeję kotleta. Kupiłem ten statyw i muszę powiedzieć, że jak na moje potrzeby, to jest bardzo OK. Od razu zaznaczam, że nie mam porównania z innymi bardziej znanych firm, jak choćby wymienionych wyżej Slik czy Velbon.