PDA

Zobacz pełną wersję : Grip Meike do D600



kml_brnski
13-10-2015, 19:53
Witam,

Kupiłem ostatnio używany Grip Meike do D600. Wygląd jak nowy, żadnych śladów użytkowania. Działa, ale z lekkim opóźnieniem. po podłączeniu aparat przez chwilę nie ma zasilania. Po kilku sekundach się włącza. Zastanawiam się, czy może to być wina złączy w aparacie, czy złączy w gripie. Czy ktoś miał taki przypadek? Po dokręceniu jak lekko poruszam to pali się zielona dioda na aparacie kilka razy i zasilanie w aparacie się włącza. Być może zasilanie włącza się samo, a to moje kręcenie nic nie daje. Ktoś coś wie na ten temat?

Andi74
14-10-2015, 08:57
zobacz czy tak samo jest na bateriach ja tak mialem z gripem do d300 na aku kicha a na paluszkach ok
z tym ze ja gripa uzywam jako gripa nie jako dod aku pack (kiedys koledzy tu pisali ze mozna plyte uwalic w d300/D700 przy 2 akku w body i gripie)