PDA

Zobacz pełną wersję : Ustawienie allegro



2pompony
09-10-2015, 18:58
Witajcie!

Mam pytanko o ustawienia allegro, albo mam coś zwalone, albo coś pozmieniali, a ja nie umiem tego opanować...

Chodzi o to, że dawniej mogłem sobie ustawić wyświetlanie strony z produktami nie w postaci długiej listy, w której każdy produkt jest w osobnej linijce, tylko tryb galerii (tak to się chyba nazywało), gdzie poszczególne produkty nie były w postaci linijki, tylko takiego dużego kafla/obrazka, po 3 w linijce. Ustawiało się to trzema ikonami na górze strony, ja w ogóle nie mam tych ikon...

Po drugie, nie mogę ustawić sobie wyświetlania 192 przedmiotów na stronie, tylko mam tą najmniejszą, defaultową ilość. Podobnie, nie widzę linków, którymi się to ustalało.

Co zrobiłem: zaktualizowałem wszystko łącznie z flashem i przeglądarką, wyczyściłem historię i cookies, nawet z trzecich firm. I nic. No to poszedłem do chroma, którego na codzień nie używam (to samo, też nie widać tego co potrzeba), potem wziąłem na warsztat Operę z podobnym skutkiem.

I mam pytanie: możecie to u siebie poustawiać, czy allegro coś tak zmieniło, że się nie da, lub da się to zrobić, ale jakoś inaczej?

MstrG
09-10-2015, 19:14
Allegro od sierpnia cały czas coś kombinuje z listingiem.
"Aktualna wersja listingu nie jest jeszcze wersją ostateczną, ulega jeszcze zmianom i modyfikacjom dlatego dziękujemy za Wasze opinie. "

2pompony
09-10-2015, 19:43
Aaa, dzięki. Już myślałem, że będę przechodził na linuxa żeby zaradzić, ale w takim razie poczekam.

MstrG
09-10-2015, 20:07
Swoją droga powinni mieć "listę zmian", wtedy by było wiadomo co zepsuli ;)