Zobacz pełną wersję : o takiej nowości jeszcze nie słyszałem ;) - dwu systemowy obiektyw
http://allegro.pl/tamron-sp-af-70-200mm-f-2-8-di-ld-if-macro-nikon-i5714661962.html
andrstac
07-10-2015, 22:32
A o adapterach Nikkor-Canon nie słyszałeś?
Może Tamron wrócił do systemu Adaptall? ;)
Dwu systemowe pamietam sprzed wielu lat - M42 pasowal do Pentaxa I Praktici, M39 do Leici I Zorkij.... ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.