PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe autko z... Meksyku



Andrzej1974
05-10-2015, 20:10
Witam.

Był kiedyś temat o autach ale go nie widzę więc pytam tutaj. Chodzi o sprowadzenie drogą morską autka produkowanego w Meksyku. Czy może ktoś ma info jak długo płynie statek towarowy z Meksyku do Polski?

.:Gerard:.
05-10-2015, 21:23
"temat o autach" (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=160888&page=1159)

elanek
06-10-2015, 10:06
VW Ogórek?

stock
06-10-2015, 14:02
a to on brazylijski nie był ? :)

MstrG
06-10-2015, 21:27
T2 produkowali od 1979 do 1997. Był jeszcze Garbus, ale jego produkcję też chyba zakończyli ponad 10 lat temu.

stock
07-10-2015, 10:30
do 2013
https://pl.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Transporter#cite_note-4

kalcim
07-10-2015, 12:03
Zazdroszczę. Ja nie jestem tak odważna.

MstrG
07-10-2015, 14:50
do 2013
https://pl.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Transporter#cite_note-4

Ja tam widzę, że do 1997 ;)

Okres produkcji

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/10/22pxFlag_of_Germanysvg-1.png
źródło (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/ba/Flag_of_Germany.svg/22px-Flag_of_Germany.svg.png)Niemcy: 1967 - 1979

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/10/22pxFlag_of_Mexicosvg-1.png
źródło (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fc/Flag_of_Mexico.svg/22px-Flag_of_Mexico.svg.png)Meksyk: 1979 - 1997

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/10/22pxFlag_of_Brazilsvg-1.png
źródło (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/05/Flag_of_Brazil.svg/22px-Flag_of_Brazil.svg.png)Brazylia: 1967 - 2013

W sumie to nie wiem co aktualnie VW produkuje w Puebla. Pewnie Golfa VII i Beetla.

stock
08-10-2015, 09:01
tyle ze ja wczesniej rzuciłem ze brazylijski był - wiec do 2013.
Ale to nieistotne detale dla tego watku :)

Andrzej1974
08-10-2015, 19:00
Zazdroszczę. Ja nie jestem tak odważna.

To znaczy? Możesz rozwinąć?