ppawel232629
02-10-2015, 20:26
Hej.
Czy ktoś zna atrakcyjne fotograficznie miejsca do wykonania sesji ślubnej w okolicach miejsc Nowy Targ/Czorsztyn/Krościenko?
Wiem, że pewnie jest ich sporo. Myślę o "Borze na Czerwonem" w Nowym Targu, wąwozie Homole w Szczawnicy i oczywiście o jeziorze w Czorsztynie, ale nie wiem w ogóle z której strony się za nie brać.
Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Czy ktoś zna atrakcyjne fotograficznie miejsca do wykonania sesji ślubnej w okolicach miejsc Nowy Targ/Czorsztyn/Krościenko?
Wiem, że pewnie jest ich sporo. Myślę o "Borze na Czerwonem" w Nowym Targu, wąwozie Homole w Szczawnicy i oczywiście o jeziorze w Czorsztynie, ale nie wiem w ogóle z której strony się za nie brać.
Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
Pozdrawiam.