Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : [ Leica ] Leica D-LUX (typ 109)



KSIĘŻAK
29-09-2015, 19:01
Przymierzam się do zakupu
Może ktoś z Was pomoże w decyzji brać czy odpuścić ,i celować w coś innego
Pozdrowienia dla wszystkich kolegów

Franek_
29-09-2015, 19:09
Tutaj jest o tym Panasonicu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=252543