PDA

Zobacz pełną wersję : Pierścienie pośrednie NEWELL - luzy



Migacz112
29-09-2015, 17:55
Witam.

Szukam osób posiadających pierścienie pośrednie NEWELL do Nikona, lub inne chińskie. W moim pierścieniu 36mm brakuje dwóch śrubek i pierścień ma całkiem duże luzy, w dodatku styki od strony męskiego bagnetu są lekko stuknięte. W pozostałych pierścieniach już mniejsze luzy, ale jednak luzy. Luzy powodują nie do końca sprawne działanie popychacza przysłony (ma niemałą losowość, gdy próbuję obracać obiektywem zapiętym do body z choćby jednym pierścieniem, to przesłona zmienia mi się tak o jedną, dwie działki :P). Zastanawiam się czy po prostu trafiłem zły komplet czy wszystkie chińczyki tak mają... Czy towar zwrócić czy wymienić na inny egzemplarz. Pierścienie KENKO jednak drogie. Aparat D7k, szkło 105 mikro VR. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Rafix84
29-09-2015, 17:58
Spróbuj wymienić na inny, dostał Ci się trefny komplet.

Migacz112
29-09-2015, 18:10
Jesli wyślę na gwarancję, to kolejnego nie będę mógł zwrócić na bazie prawa 14 dni, prawda? Co jesli luzy to po prostu słaba jakość produktu, a nie losowość danej serii?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Rafix84
29-09-2015, 19:39
Zwróć i wymień na inny. Nie powinny mieć żadnych luzów.