dmk
28-09-2015, 18:18
Witam
Szukam kogoś z Kielc kto zechciałby podłączyć moją kartę graficzną do swojego PC, gdyż chciałbym sprawdzić czy padła mi owa karta czy ewentualnie coś w płycie głównej.
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Damian
Szukam kogoś z Kielc kto zechciałby podłączyć moją kartę graficzną do swojego PC, gdyż chciałbym sprawdzić czy padła mi owa karta czy ewentualnie coś w płycie głównej.
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Damian