PDA

Zobacz pełną wersję : Komputerowa samopomoc - Kielce



dmk
28-09-2015, 18:18
Witam


Szukam kogoś z Kielc kto zechciałby podłączyć moją kartę graficzną do swojego PC, gdyż chciałbym sprawdzić czy padła mi owa karta czy ewentualnie coś w płycie głównej.


Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Damian

Zdebik
28-09-2015, 18:33
W instrukcji jest napisane co sie dzieje przy braku, lub uszkodzonej karcie graficznej.

dmk
28-09-2015, 19:27
W instrukcji czego?