PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo was proszę o POMOC w Konkursie...



michal87sc
15-09-2015, 20:31
Witam, dawno tu nie zaglądałem, ale kupiłem sobie jakiś czas temu kolarzówkę, bardzo sie nakręciłem dużo jeżdże i uwielbiam to robić, ale idzie na to troche kasy: akcesoria, ciuchy, dieta...

Stąd moja wielka prośba do was żebyście pomogli mi wygrać koszulke kolarską, bo im więcej ich w szafie tym lepiej :)

Poniżej zamieszczam foto które prosze was żebyście lajkowali


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/09/4363613400_1442340899_thumb-1.jpg
źródło (http://obrazki.elektroda.pl/4363613400_1442340899.jpg)


A w linku poniżej konkurs w którym w/w foto sie znajduje i należy kliknąć "LUBIĘ TO" (mniej więcej trzeba przewinąć do połowy strony w dół, tam znajduje sie galeria)

http://blogrowerowy.pl/wpis/konkurs-pokaz-kolarskie-selfie-wygraj-koszulke-na-rower/

Z góry bardzo dziękuje wszystkim którzy mi pomogą ;)

ps: Fotki też cały czas cykam, można zobaczyć na michaljeczak.flog.pl nawet chciałem sobie kupić jakiś teleobiektyw, ale miałem wybór albo kolarka, albo obiektyw ;)

Archibald6803
15-09-2015, 20:43
Lajk ode mnie poszedł ale Twoja fota raczej na to nie zasługuje ........ ;-)

michal87sc
15-09-2015, 20:47
Podziękował.

RobertMiernik
15-09-2015, 22:31
autografy z niej po prostu spierzesz przed noszeniem czy będziesz jeździł w podpisanej?

stock
16-09-2015, 11:52
konkursy wygrywa najlepsze zdjęcia czy to o które autor najwięcej lajków wyżebrał ?
Jesteśmy dumni z Ciebie że kupiłes sobie rower, kibicujemy byś wygrał koszulkę. Ale na boga po cholere żebrasz o to w necie ? Podnies się z kolan chłopie i niech wygra najlepsze foto.

superkomornik
16-09-2015, 17:24
Fajnie, tez biorę udział w tym konkursie ale nie zamierzam nikogo zmuszać do głosowania na moje zdjęcie. Wolę udostępnić stronę i zachęcić do glosowania na najlepsze, ot co :)

nikoniarz
16-09-2015, 19:06
żebrasz

żebrzesz... to tak na przyszłość bo po co powielać błędy...

michal87sc
16-09-2015, 20:16
konkursy wygrywa najlepsze zdjęcia czy to o które autor najwięcej lajków wyżebrał ?
Jesteśmy dumni z Ciebie że kupiłes sobie rower, kibicujemy byś wygrał koszulkę. Ale na boga po cholere żebrasz o to w necie ? Podnies się z kolan chłopie i niech wygra najlepsze foto.

Jednak może inni będą bardziej pomocni od ciebie ;) Jeśli kiedykolwiek poprosisz kogoś o pomoc pomyśl o tym żeby nie być żebrakiem ;)


ps: Temat można usunąc....

- - - - kolejny post - - - - - -


autografy z niej po prostu spierzesz przed noszeniem czy będziesz jeździł w podpisanej?


Pewnie do pierwszego prania bede jeździł z autografami, a jeśli są dobrym markerem zrobione może sie nie spiorą od pierwszego prania ręcznego

creep
18-09-2015, 22:47
Podsumujmy: na forum PASJONATÓW fotografii wrzucasz potwornego pstryka, prosisz o pomoc w nieuczciwym wygraniu konkursu, zapowiadasz że zrobisz z nagrodą coś co dla PASJONATÓW sportów rowerowych jest profanacją, i w ogóle nie czujesz ani grama zażenowania z żadnego z tych powodów, a nawet oburzasz się na reakcje adresatów swojej prośby?

hostman22
18-09-2015, 23:05
Fajnie, tez biorę udział w tym konkursie ale nie zamierzam nikogo zmuszać do głosowania na moje zdjęcie. Wolę udostępnić stronę i zachęcić do glosowania na najlepsze, ot co :)

akurat chyba Twoja od razu mi wpadła w oko ;)

superkomornik
19-09-2015, 19:42
:mrgreen:

maniak666
19-09-2015, 20:54
Mamy tu w cafe Perły Allegro, Ciekawsze błędy, Srebrne usta.
Pora chyba na Żenuę Roku...

demona
19-09-2015, 21:08
Z tego co zrozumiałam z regulaminu to lajki nie pomogą Ci wygrać koszulki.

ropusz
21-09-2015, 22:56
A może będzie gdzieś konkurs na maliny fotograficzne? Tak z czystym sumieniem zagłosuję.