michal87sc
15-09-2015, 20:31
Witam, dawno tu nie zaglądałem, ale kupiłem sobie jakiś czas temu kolarzówkę, bardzo sie nakręciłem dużo jeżdże i uwielbiam to robić, ale idzie na to troche kasy: akcesoria, ciuchy, dieta...
Stąd moja wielka prośba do was żebyście pomogli mi wygrać koszulke kolarską, bo im więcej ich w szafie tym lepiej :)
Poniżej zamieszczam foto które prosze was żebyście lajkowali
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/09/4363613400_1442340899_thumb-1.jpg
źródło (http://obrazki.elektroda.pl/4363613400_1442340899.jpg)
A w linku poniżej konkurs w którym w/w foto sie znajduje i należy kliknąć "LUBIĘ TO" (mniej więcej trzeba przewinąć do połowy strony w dół, tam znajduje sie galeria)
http://blogrowerowy.pl/wpis/konkurs-pokaz-kolarskie-selfie-wygraj-koszulke-na-rower/
Z góry bardzo dziękuje wszystkim którzy mi pomogą ;)
ps: Fotki też cały czas cykam, można zobaczyć na michaljeczak.flog.pl nawet chciałem sobie kupić jakiś teleobiektyw, ale miałem wybór albo kolarka, albo obiektyw ;)
Stąd moja wielka prośba do was żebyście pomogli mi wygrać koszulke kolarską, bo im więcej ich w szafie tym lepiej :)
Poniżej zamieszczam foto które prosze was żebyście lajkowali
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/09/4363613400_1442340899_thumb-1.jpg
źródło (http://obrazki.elektroda.pl/4363613400_1442340899.jpg)
A w linku poniżej konkurs w którym w/w foto sie znajduje i należy kliknąć "LUBIĘ TO" (mniej więcej trzeba przewinąć do połowy strony w dół, tam znajduje sie galeria)
http://blogrowerowy.pl/wpis/konkurs-pokaz-kolarskie-selfie-wygraj-koszulke-na-rower/
Z góry bardzo dziękuje wszystkim którzy mi pomogą ;)
ps: Fotki też cały czas cykam, można zobaczyć na michaljeczak.flog.pl nawet chciałem sobie kupić jakiś teleobiektyw, ale miałem wybór albo kolarka, albo obiektyw ;)