Zobacz pełną wersję : Walbrzych, Wroclaw
W przyszlym tygodniu bede w Walbrzychu, potem weekend we Wroclawiu. Ktos ma ochote sie poznac, pospacerowac, pogadac?
Nikt? Właśnie stoję na Rynku we Wrocławiu. Będę jeszcze jutro wieczorem.
Widzisz, chętnych na randkę brak :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.