PDA

Zobacz pełną wersję : Walbrzych, Wroclaw



Keek
10-09-2015, 19:17
W przyszlym tygodniu bede w Walbrzychu, potem weekend we Wroclawiu. Ktos ma ochote sie poznac, pospacerowac, pogadac?

Keek
18-09-2015, 18:42
Nikt? Właśnie stoję na Rynku we Wrocławiu. Będę jeszcze jutro wieczorem.

gALL
19-09-2015, 09:34
Widzisz, chętnych na randkę brak :D