PDA

Zobacz pełną wersję : Grip NEWELL do D7100



gibson777
09-09-2015, 20:33
Nie polecam gripu MB-D15 Newell m.in. do D7100. Po 2 miesiącach użytkowania odkleiła się dolna guma (ta, która styka się ze stopką statywu po zamontowaniu aparatu z gripem na statywie). Poza tym bardzo trudno nawiguje się głównym przyciskiem do zmiany pól ostrości (tym ze strzałkami), wymaga intuicji i delikatności w użytkowaniu. Jeśli przyciśnie się ciut za mocno punkt ostrości wraca na środek. Manewrowanie tym przyciskiem wymaga sporego wyczucia. Spodziewałem się nieco więcej po tym urządzeniu. Być może to tylko moje "szczęście", że trafiłem na słaby model, ale cóż nie mogę polecić.

ahoj
09-09-2015, 21:48
też się nad nim zastanawiałem ale jednak wybrałem meike i jak na razie jest ok