Adam Rimbaud
03-09-2015, 20:32
Czy ktoś używa tego plecaka? Po ostatnim bieganiu po mieście moje plecy maja dość chwilami i przydałoby sie coś co ma kołeczka. Przy okazji zeby sie mieściło jako bagaż podręczny w samolocie. Zmieścić sie musi duża puszka, 4-5 stałek maks 200mm , komputer 15" tradycyjne szpeje, kabelki, ładowarki, zasilacze i inne takie. X450 wyglada mi na trochę za duży, ale coś czuje zw sprzętu moze przybyć ;-) Poza tym jest ciężki, ale domyślam się, że nie znajdę podobnej konstrukcji z kołkami lżejszej. Używania pewnie bedzie 50/50 plecy/kółka. Jestem ciekaw jak zwygoda noszenia na plecach. W góry ze mną nie pojedzie, ale na miejski wyjazd tak.
Na co dzień używam Fastpack 250 i czasami jest za mały jak muszę zabrać wiecej sprzętu, o tym że jak go zapchał na mask to waży 17kg nie wspomnę ;)
MacBofh
Send from mobile.
Na co dzień używam Fastpack 250 i czasami jest za mały jak muszę zabrać wiecej sprzętu, o tym że jak go zapchał na mask to waży 17kg nie wspomnę ;)
MacBofh
Send from mobile.