Strus
03-09-2015, 13:01
Panowie i Panie
Taka sytuacja - konwersacja SMS na win8 ma kilka tysięcy wiadomości. Trzeba ją przenieść na kompa bo już się telefon zmulił i nie właścicielka telefonu nie może kontynułować owej konwersacji. Skasowanie jej podobno nie wchodzi w grę.
Jak przenieść ową konwersację na kompa ? Możliwie jak najprostszym sposobem. Takim żeby kobitka ogarnęła. Najlepiej beż żadnych kont na outlookach i innych tego typu
Taka sytuacja - konwersacja SMS na win8 ma kilka tysięcy wiadomości. Trzeba ją przenieść na kompa bo już się telefon zmulił i nie właścicielka telefonu nie może kontynułować owej konwersacji. Skasowanie jej podobno nie wchodzi w grę.
Jak przenieść ową konwersację na kompa ? Możliwie jak najprostszym sposobem. Takim żeby kobitka ogarnęła. Najlepiej beż żadnych kont na outlookach i innych tego typu