PDA

Zobacz pełną wersję : Suwałki



Keek
28-08-2015, 16:03
Moze ktos ma ochote na male spotkanie w Suwalkach?
Wieczorem w sobote albo niedziele.

Ogryzek
29-08-2015, 20:02
Moze ktos ma ochote na male spotkanie w Suwalkach?
Wieczorem w sobote albo niedziele.

no dobrze, ja odpowiem...

jeszcze żeby możeby spotkanie w Olecku, ale po całym dniu spędzonym na randce z Husquarną w lesie to niewiele mi się dziś chce się...

Keek
30-08-2015, 11:05
Troche za daleko, ale dzieki za odzew. Jeszcze dzisiaj bede. Jutro sie zmywam.