PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości zamieszczania ogłoszeń



zaix
26-08-2015, 10:06
Witam,

Czy ktoś może mi podpowiedzieć dlaczego nie jestem w stanie zamieścić ogłoszenia w dziale sprzedaż?

ekonet
26-08-2015, 10:08
Witam,

Czy ktoś może mi podpowiedzieć dlaczego nie jestem w stanie zamieścić ogłoszenia w dziale sprzedaż?
Przyczyna tkwi w uwarunkowaniach regulaminowych - wymagane jest (oprócz stażu) co najmniej 75 postów.