Zobacz pełną wersję : Panasonic DMC-GX8
Nie wiem czy było, szukajka nic nie wykazuje, więc...Pojawił się nowy Panasonic: http://www.dpreview.com/articles/9485436827/the-big-beast-hands-on-with-the-panasonic-lumix-dmc-gx8, jest już test: http://www.photographyblog.com/reviews/panasonic_lumix_dmc_gx8_review/
Mam GX7.
Jakoś mało mnie ciekawi ten nowy model.
Z dwu powodów, po pierwsze cena jest zaporowa, 5 tys.
Po drugie on jest wyraźnie większy jak stary.
Po co mi bardzo drogi i spory aparat z małą matrycą ??
Po co mi bardzo drogi i spory aparat z małą matrycą ??
Do samoobrony, do wbijania gwoździ lub ewentualnie do... robienia zdjęć?
4/3 to nie jest mała matryca
hostman22
24-08-2015, 13:54
Po co mi bardzo drogi i spory aparat z małą matrycą ??
zakładam, że do tego samego co bardzo drogi aparat z "dużą" matrycą , czyli do robienia zdjęć... ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.