PDA

Zobacz pełną wersję : Karabińczyk do oryginalnego paska d610



majora
20-08-2015, 11:47
Mam taki dylemat, wczoraj zakupiłem szelki reporter dual x profi i teraz męczy mnie takie pytanie.
Szelki te można używać na 2 body jak i pojedynczo. Jak na razie odczepiłem standardowy pasek na szyje z body i założyłem mocowania w zestawie. Zakładam szelki zapinam body pod 2 mocowanie i wszystko ok.
Ale gdybym chciał na szybko wziąć jedno body bo powiedzmy szelki na chwilo odłożyłem bo powiedzmy jest gorąco to co wtedy??? Fajnie było by mieć jakiś dodatkowy pasek gdzie na szybko podpinam pod standardowe uchwyty i śmigam z foceniem.
I teraz pytanie bo chciał bym wykorzystać oryginalne paski które teraz leżą w torbie (i pewnie będą nieużywane ) i zamontować na jeden z nich po obu stronach 2 małe i mocne karabińczyki bo w przypadku gdy chce sobię zawiesić aparat na szyje.

Czy ktoś poleci jakieś takie karabińczyki z zabezpieczeniem ?

Wojteksw
20-08-2015, 17:45
Napisz do producenta, podchodzą profesjonalnie do problemu.
http://www.reporterstrap.com/produkt/