Bambello
19-08-2015, 21:30
Witam.
Chciałem zapytać, czy posiada ktoś z Wrocławia, lub okolicy fuji s5pro ?
Bardzo bym chciał nim popstrykać.
W zamian mogę dać do zabawy coś mojego d800,d600,d7100, sigmę 85/1.4, T 24-70 N 80-200, N28.18 i coś tam jeszcze.
Tak przy okazji to chciałem zapytać wtajemniczonych jak wypada to body przy ówczesnych puszkach np. d7100?
Głównie chodzi mi o słynną kolorystykę.
Pozdrawiam
Chciałem zapytać, czy posiada ktoś z Wrocławia, lub okolicy fuji s5pro ?
Bardzo bym chciał nim popstrykać.
W zamian mogę dać do zabawy coś mojego d800,d600,d7100, sigmę 85/1.4, T 24-70 N 80-200, N28.18 i coś tam jeszcze.
Tak przy okazji to chciałem zapytać wtajemniczonych jak wypada to body przy ówczesnych puszkach np. d7100?
Głównie chodzi mi o słynną kolorystykę.
Pozdrawiam