PDA

Zobacz pełną wersję : TC Sigma współpraca z N 300/4 AF-S



ck_dezerter
19-08-2015, 12:26
Witam!
Pytanie jak w temacie - czy TC Sigmy 1.4 (nowsza wersja) będzie współpracował z Nikkorem 300/4.0 AF-S (tym starszym bez VR)? Może ktoś testował takie połączenie? Będę wdzięczny za info.
pozdrowienia!

miroko
19-08-2015, 12:41
Nie testowałem ale z tego co słyszałem to Tc Sigmy nie pasują do nikonowych obiektywów