giziol
08-08-2015, 17:01
Cześc Nikoniarze,
zgubilem swoja karte zniżkowa do salonow kruk. Czy ktoś z was posiada takową i udostępnił by mi jej numer abym mógł skorzystac z 5% rabatu.
Zakup dosc spory wiec trochę punktów tej osobie nabije:)
z góry dziekuje
nr karty poprosiłbym na PW
Piotr
zgubilem swoja karte zniżkowa do salonow kruk. Czy ktoś z was posiada takową i udostępnił by mi jej numer abym mógł skorzystac z 5% rabatu.
Zakup dosc spory wiec trochę punktów tej osobie nabije:)
z góry dziekuje
nr karty poprosiłbym na PW
Piotr