pil74
06-08-2015, 21:27
Rozglądam się za czymś małym, lekkim i jednocześnie dającym ładny obrazek.
I natrafiłem na takie maleństwo Leica d-lux 7.
http://www.optyczne.pl/1929-Leica_D-LUX_7_(Typ_109)-specyfikacja_aparatu.html
Specyfikację ma bardzo fajną. W necie też dużo pozytywnych informacji o niej krąży.
Może ktoś z Was ma coś takiego? Byłbym wdzięczny za wszelkie info. Nie ma to jak opinia z pierwszej ręki :)
I natrafiłem na takie maleństwo Leica d-lux 7.
http://www.optyczne.pl/1929-Leica_D-LUX_7_(Typ_109)-specyfikacja_aparatu.html
Specyfikację ma bardzo fajną. W necie też dużo pozytywnych informacji o niej krąży.
Może ktoś z Was ma coś takiego? Byłbym wdzięczny za wszelkie info. Nie ma to jak opinia z pierwszej ręki :)