PDA

Zobacz pełną wersję : Leica D-LUX & (typ 109)



pil74
06-08-2015, 21:27
Rozglądam się za czymś małym, lekkim i jednocześnie dającym ładny obrazek.
I natrafiłem na takie maleństwo Leica d-lux 7.
http://www.optyczne.pl/1929-Leica_D-LUX_7_(Typ_109)-specyfikacja_aparatu.html
Specyfikację ma bardzo fajną. W necie też dużo pozytywnych informacji o niej krąży.
Może ktoś z Was ma coś takiego? Byłbym wdzięczny za wszelkie info. Nie ma to jak opinia z pierwszej ręki :)

tomek s
06-08-2015, 21:36
Poczytaj tu :wink:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=252543
Pozdr

ziaja
20-12-2018, 20:45
Ktoś ma tą Leicę i opinię o niej ;)?

hostman22
21-12-2018, 00:47
mam lx100 czyli to samo ;P

nikoniarz
21-12-2018, 06:18
Ciekawe czy brudzi matrycę podobnie jak LX100...