Zobacz pełną wersję : Gigabyte D85M-HM3
Witam.
Poszukuję obrazu płyty ze sterownikami do płyty głównej Gigabae D85M-HM3. Gdyby ktoś posiadał i zechciał udostępnić byłbym wdzięczny. Moja płytka uległa uszkodzeniu w trakcie remontu.
http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=4567#dl
Mam sterowniki ściągnięte z tej strony.
Chodzi mi jednak o obraz całej płyty, którą dostaje się wraz z płytą główną.
Borat1979
06-08-2015, 17:40
Mam sterowniki ściągnięte z tej strony.
Chodzi mi jednak o obraz całej płyty, którą dostaje się wraz z płytą główną.
Ale po co ci ta płyta jak sterowniki są na stronie producenta i to znacznie nowsze niż te na płycie.
Ale po co ci ta płyta jak sterowniki są na stronie producenta i to znacznie nowsze niż te na płycie.
Chociażby w przypadku dzisiejszej sytuacji, kiedy był zrobiony format i okazało się, że płytka nie działa.
Sterowników nie dało się ściągnąć gdyż nie było sterowników od karty sieciowej.
spiritus
06-08-2015, 18:46
http://gadzetomania.pl/27898,jak-szybko-zrobic-obraz-iso-zdowolnego-folderu
EDIT:
Podczas pisania odpisałeś.
Do kolegi wujka ciotki babci idź pobrać i po problemie :)
Nie wiem czy u ciebie jest taka mozliwosc ale w moim budzetowym asusie jest opcja sciagniecia driverow z poziomu uefi, nie trzeba zadnej plytki, nic.
Borat1979
06-08-2015, 19:42
Chociażby w przypadku dzisiejszej sytuacji, kiedy był zrobiony format i okazało się, że płytka nie działa.
Sterowników nie dało się ściągnąć gdyż nie było sterowników od karty sieciowej.
A podobno myślenie nie boli... Skoro możesz napisać posta na forum to możesz też pobrać sterowniki do karty nawet przy pomocy telefonu.
A podobno myślenie nie boli... Skoro możesz napisać posta na forum to możesz też pobrać sterowniki do karty nawet przy pomocy telefonu.
Po co ciągnąć temat ściągania sterowników, skoro proszę o płytkę.
Jak napisał kolega spiritus "Do kolegi wujka ciotki babci idź pobrać i po problemie ". Tak też zrobiłem.
Płytkę chce po prostu mieć w razie czego. Nigdy nie wiadomo co się stanie.
Więc jeśli ktoś posiada obraz oryginalnej płytki ze sterownikami to proszę o info, jeśli nie to nie ma sensu ciągnąc tematu.
Peace
Borat1979
08-08-2015, 13:39
Po co ciągnąć temat ściągania sterowników, skoro proszę o płytkę.
Jak napisał kolega spiritus "Do kolegi wujka ciotki babci idź pobrać i po problemie ". Tak też zrobiłem.
Płytkę chce po prostu mieć w razie czego. Nigdy nie wiadomo co się stanie.
Więc jeśli ktoś posiada obraz oryginalnej płytki ze sterownikami to proszę o info, jeśli nie to nie ma sensu ciągnąc tematu.
Peace
To nagraj sobie te pobrane sterowniki i będziesz miał płytę. Ja pier.. czy to naprawdę takie trudne do ogarnięcia?
To nagraj sobie te pobrane sterowniki i będziesz miał płytę. Ja pier.. czy to naprawdę takie trudne do ogarnięcia?
A czy dla Ciebie takie trudne do ogarnięcia jest że ktoś chce mieć obraz oryginalnej płytki ?
Po co pianę toczysz? Masz płytkę udostępnij nie masz nie przeciągaj tematu.
Borat1979
08-08-2015, 14:55
A czy dla Ciebie takie trudne do ogarnięcia jest że ktoś chce mieć obraz oryginalnej płytki ?
W czym się przejawia je oryginalność? Zrozum to wreszcie, że na tej płycie masz dokładnie to samo co na serwerze producenta.
W czym się przejawia je oryginalność? Zrozum to wreszcie, że na tej płycie masz dokładnie to samo co na serwerze producenta.
A ty zrozum, że chcę obraz tej płytki i skończ bezsensowne wywody
Borat1979
08-08-2015, 15:45
Na głupotę nie ma lekarstwa
Rafał_Sz
10-08-2015, 09:44
Sam producent zaleca olanie płytki dostarczanej z płytą i zachęca do pobrania aktualnych sterów z http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-b85m-d3hrev_10/download/
RobertMiernik
10-08-2015, 14:45
Panowie, koniec akcji - wystarczy.
Jak ktoś ma orginalną płytkę i będzie miał ochotę zrobić z niej ISO i podesłać autorowi wątku to się zgłosi do niego na PW.
Zamykam, bo się robi nieprzyjemnie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.