PDA

Zobacz pełną wersję : Zgubiony aparat



Stasiakov
03-08-2015, 10:58
Cześć,

Wiem, że są strasznie małe szanse ale a nóż widelec ....

W niedzielę 02.08.15 prawdopodobnie zostawiłem aparat na jednym ze straganów w Strebskim Pleso na Słowacji. TUTAJ (https://www.google.pl/maps/@49.122019,20.063665,3a,75y,114.38h,80.99t/data=!3m6!1e1!3m4!1sMctwESaH4T6rCgrmc1boVQ!2e0!7i1 3312!8i6656?hl=pl) można znaleźć prawdopodobne miejsce zostawienia przeze mnie sprzętu. Gdyby jakimś cudem ktoś znalazł, przeczytał ten post i był na tyle uczciwy, że zechciałby mi go oddać będe bardzo wdzięczny - wdzięczność oczywiście da się przeliczyć :).

Sprzęt to nikon D90 + kitowy obiektyw 18-105 VR. Na karacie sporo zdjęć z wyprawy plus przeróżne dodatki (makro, cygara zdjęcia do magisterki).

Może ktoś zna jakiś słowacki odpowiednik naszych nikoniarzy? Może jakiś uczciwy Słowak umieścił gdzieś jakieś ogłoszenie - z chęcią bym poszukał :)

Antek123
03-08-2015, 11:13
Kolego współczuje ci z całego serca ;) ,ale szanse moim zdaniem są nikłe,poszukaj słowackiego serwisu ogłoszeniowego,jak ktoś znalazł to być może będzie chciał sprzedać.

KELT
04-08-2015, 09:24
A nie wymyślił jeszcze ktoś strony w rodzaju "znalazłem aparat nikona"? Bo w sumie jak ktos znalazl i chcialby oddac to niby jakim sposobem moze to zrobic?