Zobacz pełną wersję : jeśli nie GOOGLE+ to co ?
zbyszekD7000
28-07-2015, 20:44
ktoś podzieli się wiedzą odnośnie podobnego sposobu prezentacji zdjęć jak ma to GOOGLE+ ale na innych serwisach. Akurat GOOGLE+ nie robi tego najszczęśliwiej i pytanie czy jest coś lepszego ? jeśli tak to co ?
Plusy i Minusy takiego rozwiązania.
Poszukuję alternatywy dla Googla+
nikoniarz
28-07-2015, 21:37
Podaj konkrety jakie są dla Ciebie istotne... Może OneDrive?
Borat1979
28-07-2015, 21:51
Akurat GOOGLE+ nie robi tego najszczęśliwiej i pytanie czy jest coś lepszego ? jeśli tak to co ?
Plusy i Minusy takiego rozwiązania.
Poszukuję alternatywy dla Googla+
Własna strona internetowa.
zbyszekD7000
28-07-2015, 21:57
no tak, ale zanim własna strona to może jest coś w tym guście :)
coś w rodzaju relacji z opisami i zdjęciami z możliwością udostępniania
jurkarol
28-07-2015, 22:18
Borat1979 dobrze mówi. jest pełno gotowych rozwiązań i programow tworzacych prezentwcje na stronie, bez znajomosci html. tylko wrzucasz i przenosisz. np. zoner.
albo portal 500px?
Borat1979
28-07-2015, 23:26
coś w rodzaju relacji z opisami i zdjęciami z możliwością udostępniania
Opisałeś właśnie bloga :)
zbyszekD7000
29-07-2015, 10:39
No dobra jak to jest blog, to może w takim razie na jakim serwisie jest sensowny
jurkarol
29-07-2015, 12:16
fotolog.pl tylko ze hosting obrazkow.musisz miec i tak gdzies indziej. ale np. dropbox jest okej i można wstawiac same gole obrazki
A moze flickr? Pojemność 1TB, do tego możliwość tworzenia albumów itd.
Jeszcze mogę polecić http://www.stronygratis.pl
Możliwość utworzenia własnej web za darmo, twój adres będzie wyglądał www.twojanazwa.pl.tl
MOżesz ją dodac do wyszukiwarek i będzie działąć jak typowa web.
Gdzie haczyk?
Za bardzo nie ma tylko u góry będzie wyświetlać się jakaś reklama i panelu bocznym.
Jak zaczynałem fotografować, to właśnie korzystałem z tej strony. Teraz zazwyczaj korzystam z tej strony jako miejsca umieszczania zdjęć, do publikacji na forum itp.
Wygląda tak. (http://rafalrozalski.pl.tl/Home-.htm)
zbyszekD7000
29-07-2015, 20:04
też trafiłem na ten serwis www.stronygratis.pl tylko zastanawiałem się czy to nie jakaś ściema,
a co to znaczy że jak ją dodam do przeglądarek, to ona nie działa jak normalna strona www ?
A co powiesz na www.500px.com ?
a co to znaczy że jak ją dodam do przeglądarek, to ona nie działa jak normalna strona www ?
Może się nie wyraźnie wyraziłem, wybacz ;)
Chodzi o to że masz domene i możliwość dopisania słów kluczowych itd, dających łatwe odnalezienie twojej www w internecie.
tylko zastanawiałem się czy to nie jakaś ściema,
Nie nie jest żadną ściemą.
Borat1979
29-07-2015, 22:19
Jeszcze mogę polecić http://www.stronygratis.pl
Możliwość utworzenia własnej web za darmo, twój adres będzie wyglądał www.twojanazwa.pl.tl
Szkoda czasu na takie wynalazki bo wygląd tych stron to zalatuje końcem lat 90-tych :)
Dalej będę się upierał, że własny serwer + wordpress + ładny szablon. Instalacja tego jest prosta a strona może wyglądać np. tak:
http://andyparker.loopinteractive.com/v4/
http://themes.themegoods2.com/vega/
http://www.kriesi.at/themedemo/?theme=flashlight
zbyszekD7000
30-07-2015, 12:19
no dobra, też się skłaniam do zrobienia własnej strony, ale na razie mnie to przeraża, nie mam o tym zielonego pojęcia,
ale jak już to gdzie polecacie, jaki hosting, najlepiej darmowy, ale płatny też może być tylko w rozsądnej cenie, bardziej by mi chodziło o jakiś pewny a nie dziś jest a jutro zniknie :)
stronka ma być w zasadzie prywatna nie do żadnych celów komercyjnych
Google Plus - upadek rywala Facebooka
Szefostwo Google'a poinformowało, że zamierza odłączyć Google Plus od innych swoich usług i stron, z którymi dotychczas był powiązany. To jasny znak, że kierownictwo spółki nie wiąże z tym projektem większych nadziei. Już niedługo użytkownicy Google'a nie będą musieli posiadać konta na portalu społecznościowym, żeby móc komentować filmy na YouTubie czy używać usługi Google Photos.
http://swiat.newsweek.pl/social-media-google-plus-upadek-rywala-facebooka,artykuly,367737,1.html
Borat1979
31-07-2015, 01:05
Google Plus - upadek rywala Facebooka
Tak naprawdę to G+ był raczej egzotyczną ciekawostką, która niewielu ludzi inteteswała. Nazywanie tego rywalem facebooka to gruba przesada.
zbyszekD7000
02-08-2015, 10:46
to nie wchodzi w grę :)
to już prędzej się skuszę i postawię własną stronę :)
Zdjęcie podlinkowane z Google+
Widać żabę ?
https://lh5.googleusercontent.com/-z5eaT3z4LQU/Vb5j8d_z3cI/AAAAAAAABnM/2iqb_Q4hVQM/w1208-h806-no/DSC_6077.JPG
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/-z5eaT3z4LQU/Vb5j8d_z3cI/AAAAAAAABnM/2iqb_Q4hVQM/w1208-h806-no/DSC_6077.JPG)
myk.grzegorz
07-08-2015, 12:22
Co to za żaba i czym zdjęcie zrobione?
To jest żabka leśna, w kamuflażu ściółki leśnej. Osobiście jej nie znam.
Zrobione by Nikon 1 J5.
Google+ (https://goo.gl/photos/hp5FXjRjerZRHWkc8)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.