Vinci_
26-07-2015, 13:39
Cześć
Mam takie pytanko: w wizjerze widzę z lewej strony dwie małe kreseczki, które są podświetlane równo z ustawianiem ostrości. Na zdjęciach ich nie widać, w LV też ich nie widać, więc to pewnie jakiś element dodatkowy w wizjerze... Ogólnie to w niczym nie przeszkadza bo na zdjęcia nie ma wpływu, ale czy spotkaliście się z czymś podobnym?
Mam takie pytanko: w wizjerze widzę z lewej strony dwie małe kreseczki, które są podświetlane równo z ustawianiem ostrości. Na zdjęciach ich nie widać, w LV też ich nie widać, więc to pewnie jakiś element dodatkowy w wizjerze... Ogólnie to w niczym nie przeszkadza bo na zdjęcia nie ma wpływu, ale czy spotkaliście się z czymś podobnym?