PDA

Zobacz pełną wersję : Stare gry video/konsole - kolekcjoner



morzon
24-07-2015, 13:03
Cześć,

trochę ciężko znaleźć takie informacje i osoby w sieci, albo przynajmniej ja mam z tym problem. Traiłem w sieci na jeden wywiad z człowiekiem o nicku Linmar, ale kompletnie nigdzie nie mogę jakiegokolwiek kontaktu znaleźć...
Znacie może kogoś kto zbiera stare gry, konsole, automaty? Atari, commodore, gameboye, nesy snesy, różnej maści nintenda i takie małe konsolki... Może ktoś z forumowiczów ma w posiadaniu trochę tego typu sprzętu?
Wystarczy mi choćby mail albo fb, cokolwiek ;)

homer65pl
25-07-2015, 22:52
U mnie w piwnicy leży w pudeleczku jakieś atari chyba 800 xl, nie pamiętam dokładnie. Do tego stacja dysków i kilkadziesiąt dyskietek 5,25". + jaką literatura. Dawno tam nie zaglądałem ☺.
Są też chyba że trzy joysticki ...

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 LTE przy użyciu Tapatalka

Zdebik
26-07-2015, 02:51
P3 1GHz na slot 1, 2x VooDoo 12MB, MSI BX Master, SB 32 AVE ^^

piom
30-07-2015, 10:49
Ja mam sporą kolekcję GB, mam też snes`a, amigę 500 a co cię interesuje??

hauabaua69
19-08-2015, 12:12
Amiga 500 lub CD32 może być? Gierce też się znajdą.