morzon
24-07-2015, 13:03
Cześć,
trochę ciężko znaleźć takie informacje i osoby w sieci, albo przynajmniej ja mam z tym problem. Traiłem w sieci na jeden wywiad z człowiekiem o nicku Linmar, ale kompletnie nigdzie nie mogę jakiegokolwiek kontaktu znaleźć...
Znacie może kogoś kto zbiera stare gry, konsole, automaty? Atari, commodore, gameboye, nesy snesy, różnej maści nintenda i takie małe konsolki... Może ktoś z forumowiczów ma w posiadaniu trochę tego typu sprzętu?
Wystarczy mi choćby mail albo fb, cokolwiek ;)
trochę ciężko znaleźć takie informacje i osoby w sieci, albo przynajmniej ja mam z tym problem. Traiłem w sieci na jeden wywiad z człowiekiem o nicku Linmar, ale kompletnie nigdzie nie mogę jakiegokolwiek kontaktu znaleźć...
Znacie może kogoś kto zbiera stare gry, konsole, automaty? Atari, commodore, gameboye, nesy snesy, różnej maści nintenda i takie małe konsolki... Może ktoś z forumowiczów ma w posiadaniu trochę tego typu sprzętu?
Wystarczy mi choćby mail albo fb, cokolwiek ;)