tomgol
24-07-2015, 08:55
Witam
proszę użytkowników takiego zestawu o opinie. Interesuje mnie spadek jakości obrazka (kontrast, ostrość)
oraz praca AF po podpięciu do N500 TC1.4. Swego czasu używałem tego TC z N300/f2.8 i złego
słowa nie mogę powiedzieć. Cel - przyroda, a w szczególności ptaki i ssaki, raczej statyka.
Za opinie z góry dziękuję.
Pozdr.
TG
proszę użytkowników takiego zestawu o opinie. Interesuje mnie spadek jakości obrazka (kontrast, ostrość)
oraz praca AF po podpięciu do N500 TC1.4. Swego czasu używałem tego TC z N300/f2.8 i złego
słowa nie mogę powiedzieć. Cel - przyroda, a w szczególności ptaki i ssaki, raczej statyka.
Za opinie z góry dziękuję.
Pozdr.
TG