alcon
22-07-2015, 23:32
Witam,
jestem tu nowy, obecnie żona ma Nikon D3300 + 18-105 VR.
Niestety nie znam się za dobrze ale chciałem zrobić prezent i kupić statyw za ok 200zł + pilot ML-L3.
Czy jesteście w stanie pomóc jaki statyw jest warty uwagi.
Dodatkowo czy pilot jest kompatybilny z tym aparatem i nie trzeba dodatkowych modułów do niego dokupywać.
Z góry dzięki za pomoc :)
Pozdrawiam :)
jestem tu nowy, obecnie żona ma Nikon D3300 + 18-105 VR.
Niestety nie znam się za dobrze ale chciałem zrobić prezent i kupić statyw za ok 200zł + pilot ML-L3.
Czy jesteście w stanie pomóc jaki statyw jest warty uwagi.
Dodatkowo czy pilot jest kompatybilny z tym aparatem i nie trzeba dodatkowych modułów do niego dokupywać.
Z góry dzięki za pomoc :)
Pozdrawiam :)