PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw dla początkującego + pilot ML-L3 - D3300



alcon
22-07-2015, 23:32
Witam,
jestem tu nowy, obecnie żona ma Nikon D3300 + 18-105 VR.
Niestety nie znam się za dobrze ale chciałem zrobić prezent i kupić statyw za ok 200zł + pilot ML-L3.
Czy jesteście w stanie pomóc jaki statyw jest warty uwagi.
Dodatkowo czy pilot jest kompatybilny z tym aparatem i nie trzeba dodatkowych modułów do niego dokupywać.
Z góry dzięki za pomoc :)
Pozdrawiam :)

GonzoG
22-07-2015, 23:46
Zamiast ML-L3 za 80zł, kup jakikolwiek pilot do Nikona za ~10zł.

Co do statywu - niestety 200zł na statyw to trochę mało. W tej cenie dostaniesz jedynie zabawkę, która góra po roku będzie nadawał się do wyrzucenia, o ile wcześniej nie rozwali aparatu.

Na statyw trzeba liczyć tak od ~300zł. Wszystko na temat taniego statywu masz tu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=239542

alcon
23-07-2015, 07:03
a statyw Velbon Videomate 638 lub Triopo C-258?
Na All. pilot jest w cenie 25 zł tylko czy oryginał ?