waldek
19-07-2015, 21:15
Przy okazji wyjazdu na południe zwiedzałem ostatnio Muzeum Lotnictwa w Krakowie.
Niezależnie od stojących samolotów i innych eksponatów zwróciłem uwagę na fotografie.
Fotki są sygnowane przez Hesję.
R e w e l a c y j n e.
Jeżeli autor czyta jeszcze forum to interesują mnie te zdjęcia które były robione w powietrzu.
Czy były robione przez pasażera lecącego obok w samolocie czy robił je aparat zainstalowany na stałe w samolocie?
Pozdrawiam
Niezależnie od stojących samolotów i innych eksponatów zwróciłem uwagę na fotografie.
Fotki są sygnowane przez Hesję.
R e w e l a c y j n e.
Jeżeli autor czyta jeszcze forum to interesują mnie te zdjęcia które były robione w powietrzu.
Czy były robione przez pasażera lecącego obok w samolocie czy robił je aparat zainstalowany na stałe w samolocie?
Pozdrawiam