PDA

Zobacz pełną wersję : Muzeum Lotnictwa w Krakowie



waldek
19-07-2015, 21:15
Przy okazji wyjazdu na południe zwiedzałem ostatnio Muzeum Lotnictwa w Krakowie.
Niezależnie od stojących samolotów i innych eksponatów zwróciłem uwagę na fotografie.
Fotki są sygnowane przez Hesję.

R e w e l a c y j n e.

Jeżeli autor czyta jeszcze forum to interesują mnie te zdjęcia które były robione w powietrzu.
Czy były robione przez pasażera lecącego obok w samolocie czy robił je aparat zainstalowany na stałe w samolocie?
Pozdrawiam

arek71
19-07-2015, 23:25
Normalnie wszystko robione z ziemi. Tu masz stronę Sławka: http://hesja.pl/
a zapytać go możesz na fejsie.