Ewa Myszor
10-07-2015, 20:12
Witam. Gdzie znajdę informacje, jak "naprawić" elektroniczną skalę ekspozycji?
Mam D60 i od jakiegoś czasu skala ekspozycji robi przekłamania... Gdy ustawiam, np. na M na zero, czyli na optymalnej jasności, zdjęcia zawsze sa ogromnie prześwietlone... Muszę robić po kilka prób i "na oko" ustawiać.
Resetowałam do ustawień fabrycznych, ale to nic nie zmieniło i problem pozostał :-(
Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje.
Będę wdzięczna za pomoc.
Mam D60 i od jakiegoś czasu skala ekspozycji robi przekłamania... Gdy ustawiam, np. na M na zero, czyli na optymalnej jasności, zdjęcia zawsze sa ogromnie prześwietlone... Muszę robić po kilka prób i "na oko" ustawiać.
Resetowałam do ustawień fabrycznych, ale to nic nie zmieniło i problem pozostał :-(
Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje.
Będę wdzięczna za pomoc.