Zobacz pełną wersję : Czestochowa
Najprawdopodobnie w najblizsza srode (15.VII) bede spal w Czestochowie. Moze ktos ma ochote na maly, wieczorny spacer? Spotkac sie, pogadac?
A nie możesz w Katowicach?
Tym razem nie. Mam cos do zalatwienia w CZ. Moze Katowice innym razem :)
Ciekawe miasto.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/DL197.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/DL198.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/OTS467.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/OTS468.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/PG83.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/PG84.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/PG85.jpg)
A w 3 co jest ciekawego ?
Dopiero teraz trafiłem na ten wątek.... Szkoda, że akurat w tym czasie byłem na urlopie 500km dalej, bo pewnie bym się zgłosił.... no nic, może następnym razem, pozdrawiam :)
A w 3 co jest ciekawego ?
W trzecim? Spojrzenie pani z psem.
Dopiero teraz trafiłem na ten wątek.... Szkoda, że akurat w tym czasie byłem na urlopie 500km dalej, bo pewnie bym się zgłosił.... no nic, może następnym razem, pozdrawiam :)
Spoko. Nigdy nie wiadomo, moze mnie znowu zawieje w te okolice. Mam nadzieje, ze wypoczales.
W trzecim? Spojrzenie pani z psem.
Wierzę na słowo, ale przy tych rozmiarach zdjęć nic nie widać...
Wierzę na słowo, ale przy tych rozmiarach zdjęć nic nie widać...
Pewnie masz za maly monitor :D
Czasem po zmroku nie wracaj w te rejony co byłeś, obwieszony sprzętem....:razz:
Czasem po zmroku nie wracaj w te rejony co byłeś, obwieszony sprzętem....:razz:
Nie obwieszam sie nigdy. Ale dzieki :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.