PDA

Zobacz pełną wersję : Czestochowa



Keek
09-07-2015, 10:52
Najprawdopodobnie w najblizsza srode (15.VII) bede spal w Czestochowie. Moze ktos ma ochote na maly, wieczorny spacer? Spotkac sie, pogadac?

ASAHI
09-07-2015, 21:19
A nie możesz w Katowicach?

Keek
09-07-2015, 23:50
Tym razem nie. Mam cos do zalatwienia w CZ. Moze Katowice innym razem :)

Keek
19-07-2015, 18:07
Ciekawe miasto.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/DL197.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/DL198.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/OTS467.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/OTS468.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/PG83.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/PG84.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://robertkresa.com/PICTURES/PG85.jpg)

PiKa
19-07-2015, 18:11
A w 3 co jest ciekawego ?

matomi
20-07-2015, 00:03
Dopiero teraz trafiłem na ten wątek.... Szkoda, że akurat w tym czasie byłem na urlopie 500km dalej, bo pewnie bym się zgłosił.... no nic, może następnym razem, pozdrawiam :)

Keek
20-07-2015, 10:29
A w 3 co jest ciekawego ?

W trzecim? Spojrzenie pani z psem.


Dopiero teraz trafiłem na ten wątek.... Szkoda, że akurat w tym czasie byłem na urlopie 500km dalej, bo pewnie bym się zgłosił.... no nic, może następnym razem, pozdrawiam :)

Spoko. Nigdy nie wiadomo, moze mnie znowu zawieje w te okolice. Mam nadzieje, ze wypoczales.

PiKa
20-07-2015, 10:33
W trzecim? Spojrzenie pani z psem.

Wierzę na słowo, ale przy tych rozmiarach zdjęć nic nie widać...

Keek
20-07-2015, 11:24
Wierzę na słowo, ale przy tych rozmiarach zdjęć nic nie widać...

Pewnie masz za maly monitor :D

PiKa
20-07-2015, 11:39
Albo za daleko siedzę ;)

abiks22
23-07-2015, 20:38
Czasem po zmroku nie wracaj w te rejony co byłeś, obwieszony sprzętem....:razz:

Keek
24-07-2015, 00:05
Czasem po zmroku nie wracaj w te rejony co byłeś, obwieszony sprzętem....:razz:

Nie obwieszam sie nigdy. Ale dzieki :)