PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup biletów przez internet PKP IC



manfred
08-07-2015, 19:09
Pociąg relacji Kraków - Olsztyn osoba dorosła plus dwójka dzieci cena biletu to 140 zł. Natomiast ten sam bilet w kasie biletowej 126 zł. Czy nie powinno być na odwrót?

freefly
08-07-2015, 19:49
Płacisz za komfort załatwienie sprawy na odległość.;)

manfred
08-07-2015, 19:51
Właśnie skumałem że Pani w kasie dodatkowo dołożyła mi bilet rodzinny. Natomiast w necie nie ma tej zniżki.

Płacisz za komfort załatwienie sprawy na odległość.
No ale przecież daję swój papier ;-)


Szanowny Panie,

W imieniu PKP Intercity S.A. serdecznie dziękujemy za korespondencję.
Na obecną chwilę zakup biletu rodzinnego jest możliwy tylko w kasie.
System internetowy jest ciągle w fazie zmian i na bieżąco są wprowadzane nowe udoskonalenia. Wszelkie sugestie klientów są przekazywane do działu IT.



No to już wiem o co chodzi :-)

Rafał_Sz
17-07-2015, 10:03
Wcześniej można było też kupić "rodzinny" w necie. Idą do przodu...

manfred
17-07-2015, 10:19
Tez mnie to zastanawia to wychodzenie "na przeciw" klientowi. Ale tak to pani w kasie ma prace.