Zobacz pełną wersję : Zakup biletów przez internet PKP IC
Pociąg relacji Kraków - Olsztyn osoba dorosła plus dwójka dzieci cena biletu to 140 zł. Natomiast ten sam bilet w kasie biletowej 126 zł. Czy nie powinno być na odwrót?
Płacisz za komfort załatwienie sprawy na odległość.;)
Właśnie skumałem że Pani w kasie dodatkowo dołożyła mi bilet rodzinny. Natomiast w necie nie ma tej zniżki.
Płacisz za komfort załatwienie sprawy na odległość.
No ale przecież daję swój papier ;-)
Szanowny Panie,
W imieniu PKP Intercity S.A. serdecznie dziękujemy za korespondencję.
Na obecną chwilę zakup biletu rodzinnego jest możliwy tylko w kasie.
System internetowy jest ciągle w fazie zmian i na bieżąco są wprowadzane nowe udoskonalenia. Wszelkie sugestie klientów są przekazywane do działu IT.
No to już wiem o co chodzi :-)
Rafał_Sz
17-07-2015, 10:03
Wcześniej można było też kupić "rodzinny" w necie. Idą do przodu...
Tez mnie to zastanawia to wychodzenie "na przeciw" klientowi. Ale tak to pani w kasie ma prace.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.