PDA

Zobacz pełną wersję : Zaproszenie na wystawe



harb
07-07-2015, 21:23
Fotograficzny misz masz, troche nocnego Gdańska, troche uznanych juz fotografii, ale do tej pory nie publikownych na wystawach, oraz kilka moich ostatnich zdjeć znajdziecie na mojej najnowszej wystawie, na ktorą serdecznie zapraszam. Wystawa trwac bedzie od 06 lipca do 15 sierpnia. Tradycyjnie Galeria Handlowa Przymorze w Gdańsku, ul Obroncow Wybrzeza 1 ( pod zieloną scianą ) 40 fotografii w rozmiarze 75x50cm w bdb jakosci wydruku



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)

!AGresT
08-07-2015, 06:52
W Warszawie byś coś pokazał.