Zobacz pełną wersję : Duża torba poszukiwana
Koledzy, poszukuję dużej torby na sprzęt.
Wymiary co najmniej 36x36x30cm.
Często muszę mieć ze sobą drukarkę i po pierwsze źle się nosi jak jak skrzynkę przed sobą, a po drugie, leży w aucie bez ochrony.
Pudła nie wchodzą w grę. To musi być materiałowa z rączkę/na ramię.
Szukałem po allegro i sklepach foto, ale nie mają takich dużych.
foto4deg
07-07-2015, 20:19
Czyli seria manager ThinkTank nie wchodzi w rachubę?
Mam Lowepro Stealth Reporter D650 AW, wymiary wewnętrzne to jakieś 40 x 19 x 30 cm i muszę przyznać, że nie wyobrażam sobie większej torby :)
Ruggard Commando Pro 75 też będzie za mała bo ma wg producenta wewnątrz 38.1 x 19.1 x 27.9 cm
peli ma ofercie do wyboru do koloru
http://www.pelicatalogue.com/pl/cases/0340
To musi być materiałowa z rączkę/na ramię.
Są producenci futerałów na instrumenty i inne piecyki.
Robią na wymiar. Mój znajomy zamawiał w takiej firmie futerał z wewnętrzną 20mm gąbką na monitor oraz
Maca Pro w starej kanciastej wersji i obecnej okrągłej.
Tu przykładowy futerał na bęben:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.canto.pl/wp-content/gallery/wczesniejsze-realizacje/thumbs/thumbs_can_9419.jpg)
i wnętrze:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.canto.pl/wp-content/gallery/wczesniejsze-realizacje-inne/thumbs/thumbs_can_8807.jpg)
A jak się nazywa ta firma?
Chyba canto.pl (http://www.canto.pl/custom/wczesniejsze-realizacje/)
Internet podaje też paru innych producentów.
Napisalem i czekam na info.
ps. Co jest dziwnego w tym, ze chce miec torbe/futeral/opakowanie na drukarke? Przeciez nie bede z tym chodzil jak z aparatem. To ma byc na czas transportu.
A ktoś pisał, że to dziwne? :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.