PDA

Zobacz pełną wersję : Duża torba poszukiwana



docxxx
07-07-2015, 10:24
Koledzy, poszukuję dużej torby na sprzęt.
Wymiary co najmniej 36x36x30cm.
Często muszę mieć ze sobą drukarkę i po pierwsze źle się nosi jak jak skrzynkę przed sobą, a po drugie, leży w aucie bez ochrony.
Pudła nie wchodzą w grę. To musi być materiałowa z rączkę/na ramię.
Szukałem po allegro i sklepach foto, ale nie mają takich dużych.

foto4deg
07-07-2015, 20:19
Czyli seria manager ThinkTank nie wchodzi w rachubę?

MstrG
07-07-2015, 20:41
Mam Lowepro Stealth Reporter D650 AW, wymiary wewnętrzne to jakieś 40 x 19 x 30 cm i muszę przyznać, że nie wyobrażam sobie większej torby :)
Ruggard Commando Pro 75 też będzie za mała bo ma wg producenta wewnątrz 38.1 x 19.1 x 27.9 cm

sailor
09-07-2015, 00:06
peli ma ofercie do wyboru do koloru
http://www.pelicatalogue.com/pl/cases/0340

Mamrot
09-07-2015, 10:26
To musi być materiałowa z rączkę/na ramię.

Są producenci futerałów na instrumenty i inne piecyki.
Robią na wymiar. Mój znajomy zamawiał w takiej firmie futerał z wewnętrzną 20mm gąbką na monitor oraz
Maca Pro w starej kanciastej wersji i obecnej okrągłej.

Tu przykładowy futerał na bęben:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.canto.pl/wp-content/gallery/wczesniejsze-realizacje/thumbs/thumbs_can_9419.jpg)

i wnętrze:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.canto.pl/wp-content/gallery/wczesniejsze-realizacje-inne/thumbs/thumbs_can_8807.jpg)

docxxx
10-07-2015, 08:36
A jak się nazywa ta firma?

Mamrot
10-07-2015, 12:20
Chyba canto.pl (http://www.canto.pl/custom/wczesniejsze-realizacje/)
Internet podaje też paru innych producentów.

docxxx
10-07-2015, 14:12
Napisalem i czekam na info.
ps. Co jest dziwnego w tym, ze chce miec torbe/futeral/opakowanie na drukarke? Przeciez nie bede z tym chodzil jak z aparatem. To ma byc na czas transportu.

adrian
10-07-2015, 14:40
A ktoś pisał, że to dziwne? :mrgreen: