Obi
02-07-2015, 12:21
Jak w temacie. W sobotę rano wyjeżdżam i potrzebuję pożyczyć wężyk spustowy/pilota do D700. Jeden sprzedawca trochę mnie wystawił i paczka będzie u mnie dopiero w poniedziałek, a to mnie nie urządza. Wracam 16 do Poznania. Odwdzięczam się w złotym napoju. Oczywiście w grę wchodzi "kaucja" za rzeczony wężyk/pilot. Jestem trochę w ciemnej du^%$*%pie. A nie chce kupować kolejnego wężyka, biorąc pod uwagę, że ten, który "jedzie" jest z interwałometrem.
Z góry dzięki za wszelkie chęci pomocy
Bartek
Z góry dzięki za wszelkie chęci pomocy
Bartek