PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki operator na 3 tygodnie - internet + rozmowy?



HYPER
01-07-2015, 15:30
Potrzebuje karte przedplatowa do uzywania w PL przez 3 tygodnie.
Zalezy mi jak najwiekszym pakiecie internetowym i w miare tanich rozmowach (idealnie by bylo darmowych w tej samej sieci i na stacjonarne).

Co proponujecie w kategorii jakosc/cena?
Chcialbym miec powiedzmy minimum 5GB na te 3 tygodnie w jak najlepszej cenie.

RAF7705
01-07-2015, 16:36
Sprawdź ofertę nju

HYPER
01-07-2015, 16:54
zerknalem, ale ta ich stronka jest dodgy...

RAF7705
01-07-2015, 17:55
Za 58 zł w sumie masz nieograniczone minuty i SMS-y do wszystkich sieci na miesiąc i 3gb netu

rapala
01-07-2015, 18:07
Np. tutaj masz 36Gb internetu za 58zł http://allegro.pl/internet-orange-free-karta-36-gb-lte-bezterminowa-i5473170158.html.Mam ,używam ,śmiga aż miło...

HYPER
01-07-2015, 18:07
a jak z ich zasiegiem?
bede troche na 'zadupiu' lowil ryby, wiec by bylo fajne jakby bylo dobre pokrycie. maja gdzies mapke zasiegu ?

rapala
01-07-2015, 18:20
Zasięg sieci Orange http://zasieg.orange.pl...Również wędkuję i jak na razie nie miałem problemu z zasięgiem.Jedna ważna rzecz : po załadowaniu karty NIE WOLNO zmienić planu taryfowego Orange.Jeżeli to zrobisz przepadnie cały limit Gb a wrócić do tego nie można.

RAF7705
01-07-2015, 19:52
Na trzy tygodnie to tyle nie potrzeba, a minuty i smsy rozumiem są płatne osobno...
Znalazłęm coś lepszego chyba niż to nju.
https://virginmobile.pl/oferta
5gb netu i darmowe min i sms do wszystkich za 29zł
właśnie kupiłem, żeby mieć na urlopie w PL.

HYPER
01-07-2015, 21:03
Na trzy tygodnie to tyle nie potrzeba, a minuty i smsy rozumiem są płatne osobno...
Znalazłęm coś lepszego chyba niż to nju.
https://virginmobile.pl/oferta
5gb netu i darmowe min i sms do wszystkich za 29zł
właśnie kupiłem, żeby mieć na urlopie w PL.

to wyglada na swietna opcje. ciekawe tylko jak zasieg poza miastem.

Borat1979
01-07-2015, 21:46
to wyglada na swietna opcje. ciekawe tylko jak zasieg poza miastem.

VM to operator wirtualny więc korzysta z infrastruktury innych oratorów głownie Orange i Play.

ASAHI
05-07-2015, 22:23
Również polecam VM, zasięg nawet na wygwizdowie jest.

PiKa
05-07-2015, 22:57
Ale czy zasięg internetu też?

ASAHI
06-07-2015, 08:51
Też. Wytestowałem. VM korzysta z innych sieci i dzięki temu naprawdę działa, trzeba mieć włączony roaming, teraz dają na wakacje 5 gb w prędkości LTE.

kgeb
07-07-2015, 09:03
Nju - najbardziej elastyczna oferta, jak nie skorzystasz zapłacisz 9zl, dobry net i zasięg

PiKa
07-07-2015, 09:26
trzeba mieć włączony roaming

No właśnie, ale czy to kosztuje tyle samo niezależnie od sieci?

A tym LTE to ja nie rozumiem po co się ludzie ekscytują, moim zdaniem zwykły 4G wystarcza.

ASAHI
07-07-2015, 13:44
Koszt jest ten sam, tu chodzi o zezwolenie z poziomu telefonu na korzystanie z innych nadajników.
Co do LTE, to jedna z technologii zaliczających się do 4G.