PDA

Zobacz pełną wersję : R.I.P. (Yes)



maniak666
29-06-2015, 00:58
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Chris-Squire-_Yes_-nie-zyje.html

Sorry za babola w tytule, ale nie da się go edytowac. Oczywiscie wszystko wielką literą.

moshica
30-06-2015, 10:26
Odchodzą wielcy dinozaury rocka, wychowałem się na Yes'ach...