sufenta
22-06-2015, 14:41
Grüß Gott. Pierscienie posrednie Nikon nie wspolpracuja z Nikkorami G. Sam pierscien nie zawiera elementow mechanicznych. Czy wiec po przykreceniu go miedzy kamere a, np, Nikkora 105 G nie bedzie mozna wykonac zdjecia czy tez wszystko trzeba bedzie recznie ustawiac? Pytam, gdyz nie chce kupowac calego zestawu (np. Dörr) a jedynie jeden pierscien. pzdr.