PDA

Zobacz pełną wersję : pierscienie posrednie



sufenta
22-06-2015, 14:41
Grüß Gott. Pierscienie posrednie Nikon nie wspolpracuja z Nikkorami G. Sam pierscien nie zawiera elementow mechanicznych. Czy wiec po przykreceniu go miedzy kamere a, np, Nikkora 105 G nie bedzie mozna wykonac zdjecia czy tez wszystko trzeba bedzie recznie ustawiac? Pytam, gdyz nie chce kupowac calego zestawu (np. Dörr) a jedynie jeden pierscien. pzdr.

Dark
22-06-2015, 17:16
Jeśli masz na myśli "oryginalne" Nikona, to tak. Natomiast większość "kundelków", często komplet w cenie jednego Nikona, przenoszą automatykę i pomiary.

sufenta
22-06-2015, 18:32
dziekuje za odpowiedz. P.S. "tak" oznacza, ze bede musial wszystko recznie ustawiac?