Zobacz pełną wersję : Filtr polaryzacyjny
arturro202
18-06-2015, 19:10
witam . jaki polecicie filtr polaryzacyjny 67 mm do robienia krajobrazów . wybieram się do ciepłych krajów i chciałbym zakupić dobrej jakości filtr polaryzacyjny :)
A tak ciężko poszukać (http://www.google.com/custom?domains=forum.nikoniarze.pl&q=filtr+polaryzacyjny&sitesearch=forum.nikoniarze.pl&sa=Szukaj+Google&client=pub-000000000&forid=1&ie=ISO-8859-2&oe=ISO-8859-2&cof=GALT%3A%23CC9908%3BGL%3A1%3BDIV%3A%23999999%3B VLC%3A8A949E%3BAH%3Acenter%3BBGC%3A000000%3BLBGC%3 ACCE5F9%3BALC%3AFFFF66%3BLC%3AFFCC00%3BT%3AFFFFFF% 3BGFNT%3ACC9908%3BGIMP%3A223472%3BFORID%3A1%3B&hl=pl&s=&securitytoken=1434648051-744c6e5c6e946919c97fee0d7d9250e8933d6639&do=dosearch&quicksearch=1&title=)??
arturro202
18-06-2015, 19:33
a może bym wolał opinię innych po to jest forum ?
i może jestem amatorem początkującym i ciężko coś poszukać P. GonzoG
jarekf34
18-06-2015, 19:38
Bierz Marumi (http://www.ceneo.pl/1654636), miałem i byłem bardzo zadowolony... ba nawet żałuję, że go sprzedałem... chyba zakupię ponownie :)
highseas
18-06-2015, 19:47
Marumi DHG Super Circular PL.D - mam i polecam
Pozdrawiam
Wojtek
Dominik90
18-06-2015, 19:54
Też niedawno zastanawiałem się nad zakupem filtru polaryzacyjnego. Czytałem forum, testy, opinie... Zależy ile chcesz przeznaczyć. Z droższych to polecają Heliopany, B+W. Ja raczej celowałem w granicy 100-200 zł, a bardziej 100-150. W tych cenach to Hoya i Marumi. Wyczytałem, że Hoya gorzej się czyści, chociaż Marumi DHG też nie najlepiej ale.... minimalnie podobno lepiej :D DHG Super jest bardziej na plus w czyszczeniu. Ale byłem w sklepie mieli Marumi DHG za 145zł i postanowiłem taki kupić. Teraz nauczyć się nim posługiwać ;) Ale po krótkich testach idzie ciekawe efekty osiągnąć.
arturro202
18-06-2015, 20:06
moja kwota którą chciałbym przeznaczyć to max 250 zł ....
Też polecam marumi. Tylko żebyś się nie polasil na tanie filtry z portali aukcyjnych bo będą to pieniądze wrzucone w błoto.
a może bym wolał opinię innych po to jest forum ?
i może jestem amatorem początkującym i ciężko coś poszukać P. GonzoG
A jak myślisz, czyją opinię znajdziesz tam, gdzie odesłał Cię GonzoG?
I "początkującym amatorem", a nie "amatorem początkującym". Dlaczego, to sobie znajdź.
a może bym wolał opinię innych po to jest forum ?
i może jestem amatorem początkującym i ciężko coś poszukać P. GonzoG
Takie pytanie jest co tydzień... Uważasz się za kogoś wyjątkowego i będącego ponad innymi, kto musi dostać indywidualną odpowiedź i jest nie godzien tego aby samemu znaleźć odpowiedź ??
A jak ciężko poszukać, to fotografia raczej nie dla Ciebie. Tu trzeba się bardzo dużo naszukać.
arturro202
18-06-2015, 22:49
GonzoG ale nie prosiłem ciebie abyś odpisywał mi na me pytanie i nie kazałem abyś się z nim zapoznał .... prosiłem tylko kto co by polecił kto z czego jest zadowolony i chyba na tym różnorakie fora są uważane aby pomóc innym a nie pisać tylko po to aby sobie posty nabijać bo z tego co widze to masz ponad 10 tyś a napewno w połowie nie odpowiedziałeś w 100 % .... bo każdemu każesz szukać ... pozdrawiam i życze 100 tyś postów
GonzoG ale nie prosiłem ciebie abyś odpisywał mi na me pytanie i nie kazałem abyś się z nim zapoznał .... prosiłem tylko kto co by polecił kto z czego jest zadowolony i chyba na tym różnorakie fora są uważane aby pomóc innym a nie pisać tylko po to aby sobie posty nabijać bo z tego co widze to masz ponad 10 tyś a napewno w połowie nie odpowiedziałeś w 100 % .... bo każdemu każesz szukać ... pozdrawiam i życze 100 tyś postów
Jak byś naprawdę chciał i miał poszanowanie do forum, to.za nim zadalbys pytanie, które przerwała się już chyba że 100 razy, najpierw byś poszukał czy odpowiedź już jest.... A tak tylko robisz bajzel.
A fora są.od.tego aby pomagać i służyć pomocą, ale od tego aby służyć jako prywatna Infolinia...
Pomoc to znaczy też dostęp do informacji, a nie niemal codzienne je powielanie.
arturro202
19-06-2015, 15:39
gdybym miał czas jak ty lajkować to bym sobie poszukał i o jaki bajzel tylko pytałem się a nikt poraz kolejny piszę nie kazał ci odp. widzę że ktoś ma problemy ... po przeczytaniu twoich postów tak wywnioskowałem ... może fora nie są dla ciebie ....
arturro202
19-06-2015, 15:41
[QUOTE=GonzoG;3574169]Jak byś naprawdę chciał i miał poszanowanie do forum, to.za nim zadalbys pytanie, które przerwała się już chyba że 100 razy, najpierw byś poszukał czy odpowiedź już jest.... A tak tylko robisz bajzel.
A fora są.od.tego aby pomagać i służyć pomocą, ale od tego aby służyć jako prywatna Infolinia...
Pomoc to znaczy też dostęp do informacji, a nie niemal codzienne je powielanie.[/QUOTE A fora są.od.tego aby pomagać i służyć pomocą, ale od tego aby służyć jako prywatna Infolinia...
Pomoc to znaczy też dostęp do informacji, a nie niemal codzienne je powielanie.
i ty służysz pomocą ?
używam cokin Pure harmonie ultra slim (przyjazna cena) i jest ok, ale nie mogę się pogodzić ze zdejmowaniem tulipana,
bo jak się domyślasz - albo jedno albo drugie
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.