PDA

Zobacz pełną wersję : Karwia-Hel dobra kwatera



Marek
17-06-2015, 17:43
W pasie wybrzeża Karwia - Hel potrzebuję dobrej miejscówki dla dwóch osób.
Pokój z łazienką ( łazienka to warunek konieczny). Czysto, skromnie. Może ktoś/coś polecić? Termin: tydzień w lipiecu 2015.
Najchętniej konkretny namiar.

MARTINK
18-06-2015, 22:15
Ja bylem tu 3 lata temu.
http://www.knot.karwia.com.pl/

Cisza, spokoj, do Karwii 10-15min piechota.
Do morza mozna podjechac autem przez pola lub ok 700-900m spacerek

jamirq
19-06-2015, 14:08
http://www.pokojekarwia.eu/ w centrum, a cicho i przyjemnie

Marek
22-06-2015, 22:45
Dzięki za podpowiedzi. Trafiłem apartament na helu - więc raz jeszcze dzięki... Może ktoś skorzysta jeszcze.

jamirq
23-06-2015, 04:15
To daj znać czy bylo warto i co to za apartament

Marek
19-07-2015, 20:36
Wróciłem i daję znaki. Apartament zielony w willi Laguna w Helu (http://www.laguna-hel.pl/apartament-1-1). Jak najbardziej godny polecenia. Duży, przestronny. Czysto, wszystkie sprzęty nowe. Właścicielka miła i kulturalna. Na powitanie ciasto własnej produkcji i nalewka. Mała rzecz a cieszy ;)
Miejsce na samochód, miejsce na rowery. Cały czas ktoś miał oko na teren i budynek. Bardzo fajna lokalizacja - cicho, spokojnie a jednocześnie w centrum, niedaleko ul. Wiejskiej.