Zobacz pełną wersję : Pomoc w dopracowaniu logo
Wstępny projekt mam zrobiony w .png.
Chciałbym aby ktoś go nieco dopracował, dorzucił kontur (czarny, środek biały).
Jest jakaś chętna osoba?? :D :D
spiritus
16-06-2015, 18:55
Towarzysze pomożecie? Pomożemy! :D
Ostatnio też był wątek o logo. Wrzucaj plik - ludzie pomogą :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260978
Rafał_Sz
16-06-2015, 19:33
Wstępny projekt mam zrobiony w .png.
Chciałbym aby ktoś go nieco dopracował, dorzucił kontur (czarny, środek biały).
Jest jakaś chętna osoba?? :D :D
Pokaż. Jak coś prostego to Ci oblecę to w Corelu.
Wrzuciłem tutaj: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260978&page=9
Mam migawkę oraz cały projekt w .png.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.