PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w dopracowaniu logo



Prezo
16-06-2015, 18:42
Wstępny projekt mam zrobiony w .png.
Chciałbym aby ktoś go nieco dopracował, dorzucił kontur (czarny, środek biały).
Jest jakaś chętna osoba?? :D :D

spiritus
16-06-2015, 18:55
Towarzysze pomożecie? Pomożemy! :D

Ostatnio też był wątek o logo. Wrzucaj plik - ludzie pomogą :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260978

Rafał_Sz
16-06-2015, 19:33
Wstępny projekt mam zrobiony w .png.
Chciałbym aby ktoś go nieco dopracował, dorzucił kontur (czarny, środek biały).
Jest jakaś chętna osoba?? :D :D

Pokaż. Jak coś prostego to Ci oblecę to w Corelu.

Prezo
16-06-2015, 19:45
Wrzuciłem tutaj: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=260978&page=9

Mam migawkę oraz cały projekt w .png.