PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktos z Warszawy chcialby pozyczyc 85 mm lub 50the/30the Sigma Art na sesje ? :)



ryglos
13-06-2015, 09:26
Witam,

Przymierzam sie do nowych zakupow i chcialbym sprawdzic w akcji te wlasnie obiektywy.
Czy ktos z Szanownych Forumowiczow zechcialby udostepnic na jeden dzien zdjeciowy ktorego z tych obiektywow?
Moge odwdzieczyc sie np. Sonnarem 180 z mocowaniem Nikona, lub w inny sposob. :)

Prosze o informacje na prv lub [email protected]


Pozdrawiam serdecznie,
Dawid

zoom2
13-06-2015, 14:14
A coz stoi na przeszkodzie by pozyczyc to z sigmy na zeromskiego w warszawie?
Mniemam z twojego sformułowania w zapytaniu , ze wszystkie to ogniskowe to sigma.