PDA

Zobacz pełną wersję : Kamizelka myśliwska/wędkarska dla fotografa



docxxx
11-06-2015, 10:54
Koledzy, czy używacie w swojej pracy kamizelek? Nie mylcie z pasami biodrowymi, czy innymi systemami np. Lowepro.
Czesto musze miec przy sobie rzeczy, ktore spokojnie mieszcza sie w kieszeni: GoPro, Nikona1, powerbank, karty, kable (obsłużenie czterech meczów dziennie zobowiązuje ;) ). Ten szpej jednak ze spodni wypada.
Chodzi mi po głowie kamizelka, ale nie wiem za bardzo jaka. Na Allegro znalazlem np. takie (musi byc czarna):

http://allegro.pl/bezrekawnik-kamizelka-mysliwska-wedkarska-l-i5064038114.html

http://allegro.pl/kamizelka-wedkarska-mysliwska-czarna-jagd-xxl-i5251942808.html

Wiem też że swego czasu w czasopismie DFV Piotr Dębek robił test kamizelek fotograficznych, ale nie moge znaleźć tego numeru (nie wiem nawet ktory), a sam autor nie odpowiada na FB.

docxxx
11-06-2015, 22:15
Jakby co, to zamówiłem dziś. Po pewnym czasie użytkowania mogę coś napisać.

Wujot
17-06-2015, 11:01
Jakby co, to zamówiłem dziś. Po pewnym czasie użytkowania mogę coś napisać.

Napisz koniecznie

Pozdro
Wiesiek

docxxx
17-06-2015, 11:03
Mam, rozpakowałem, przymierzyłem. Cóż moge napisać... Zwykła kamizelka z wieloma kieszeniami.
Co ciekawe, jak szedlem dzis do pracy, to zwrocilem uwage ze Pan dowozacy nam owoce mial taka sama na sobie :mrgreen:

To musiał być fotograf albo mysliwy ;)

!AGresT
17-06-2015, 12:48
Albo fotograf.

ekonet
18-06-2015, 13:17
zwrocilem uwage ze Pan dowozacy nam owoce mial taka sama na sobie :mrgreen
Ja? Czemu ja?

docxxx
18-06-2015, 13:20
trol

ekonet
18-06-2015, 13:23
trol
Gdy piszesz "Pan", wtedy zwracasz się bezpośrednio do tej osoby.
Gdy piszesz "pan", piszesz o kimś. I nie ma to nic wspólnego z szacunkiem/brakiem szacunku. Takie są po prostu zasady w języku polskim.