PDA

Zobacz pełną wersję : Kartuzy i okolice - fotograficznie ;)



Rafał_Sz
11-06-2015, 07:45
Między 21 a 28 czerwca będę na szkoleniu w Kartuzach. Wieczory wolne, więc pomyślałem, żeby wziąć aparat i co nieco uwiecznić. :)

Jest go po co brać? ;)

PiKa
11-06-2015, 09:13
Widziałem gdzieś wątek o miejscach ciekawych dla fotografa, może warto zapytać tam.

ekonet
11-06-2015, 09:58
A Ty w ogóle umiesz robić zdjęcia? :>

Rafał_Sz
11-06-2015, 10:01
A co to za filozofia? UBoot mnie wszystkiego w pięć minut nauczył. :p

Poza tym człowiek mądrzeje z wiekiem. Wiekiem od trumny... ;)

dominikpl72
11-06-2015, 10:11
Wysłałem PW

Rafał_Sz
11-06-2015, 10:13
Dziękuję. :)