Zobacz pełną wersję : Kartuzy i okolice - fotograficznie ;)
Rafał_Sz
11-06-2015, 07:45
Między 21 a 28 czerwca będę na szkoleniu w Kartuzach. Wieczory wolne, więc pomyślałem, żeby wziąć aparat i co nieco uwiecznić. :)
Jest go po co brać? ;)
Widziałem gdzieś wątek o miejscach ciekawych dla fotografa, może warto zapytać tam.
A Ty w ogóle umiesz robić zdjęcia? :>
Rafał_Sz
11-06-2015, 10:01
A co to za filozofia? UBoot mnie wszystkiego w pięć minut nauczył. :p
Poza tym człowiek mądrzeje z wiekiem. Wiekiem od trumny... ;)
dominikpl72
11-06-2015, 10:11
Wysłałem PW
Rafał_Sz
11-06-2015, 10:13
Dziękuję. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.