RobertMiernik
11-06-2015, 00:02
Bry,
aktualnie dom monitoruję dwiema kamerami działającymi po WiFi, nawet ujdą jeśli chodzi o jakość obrazu i 'opcje' ale jednak to nie jest do końca rozwiązanie, którego bym chciał.
Wada jest w sumie jedna ale mocno irytująca:
Mimo, że kupowałem dwie identyczne, to druga przyszła oczywiście inna. Nie mam przez to wspólnego interfejsu do nich obu. Jedną obsługuje się przez interfejs WWW, drugą przez aplikacje na Andka.
No i tu się pojawia pytanie a w zasadzie prośba o radę.
Byłem ostatnio w sklepie ze sprzętem do monitoringu i pan mi polecił rejestrator za 400 zł a do tego kamerki za dwieście i w 800 max tysiaku mógłbym mieć kompletne rozwiązanie z lepszą niż teraz jakością a do tego jednym interfejsem.
Oczywiście nie zapisałem sobie co to za ustrojstwo było ale w sumie nie o to chodzi, bo pytanie jest:
Czy macie jakieś doświadczenia z takimi rozwiazaniami? Chcę do MAX 1000 najlepiej koło 800 zł zanabyć:
Rejestrator (dysk jakiś znajdę w domu...)
Dwie moooże Trzy kamery
Z opcji, których potrzebuję:
To w zasadzie tylko wykrywanie ruchu - fajnie byłoby gdyby rejestrator nie nagrywał wszystkiego jak leci, tylko wtedy kiedy wykryje ruch. W ogóle optymalnie by było, gdyby potrafił wysłać maila po wykryciu ruchu - aktualna kamerka po wykryciu ruchu, wysyła mailem 5 czy 6 zdjęć w odstępach 1 sek (da się ustawić interwał).
Fajnie byłoby gdyby zarządzanie było przez stronę WWW a może nawet ale nie koniecznie aplikację na telefon jakąś (choćby - wystarczy - tylko do podglądania widoku).
aktualnie dom monitoruję dwiema kamerami działającymi po WiFi, nawet ujdą jeśli chodzi o jakość obrazu i 'opcje' ale jednak to nie jest do końca rozwiązanie, którego bym chciał.
Wada jest w sumie jedna ale mocno irytująca:
Mimo, że kupowałem dwie identyczne, to druga przyszła oczywiście inna. Nie mam przez to wspólnego interfejsu do nich obu. Jedną obsługuje się przez interfejs WWW, drugą przez aplikacje na Andka.
No i tu się pojawia pytanie a w zasadzie prośba o radę.
Byłem ostatnio w sklepie ze sprzętem do monitoringu i pan mi polecił rejestrator za 400 zł a do tego kamerki za dwieście i w 800 max tysiaku mógłbym mieć kompletne rozwiązanie z lepszą niż teraz jakością a do tego jednym interfejsem.
Oczywiście nie zapisałem sobie co to za ustrojstwo było ale w sumie nie o to chodzi, bo pytanie jest:
Czy macie jakieś doświadczenia z takimi rozwiazaniami? Chcę do MAX 1000 najlepiej koło 800 zł zanabyć:
Rejestrator (dysk jakiś znajdę w domu...)
Dwie moooże Trzy kamery
Z opcji, których potrzebuję:
To w zasadzie tylko wykrywanie ruchu - fajnie byłoby gdyby rejestrator nie nagrywał wszystkiego jak leci, tylko wtedy kiedy wykryje ruch. W ogóle optymalnie by było, gdyby potrafił wysłać maila po wykryciu ruchu - aktualna kamerka po wykryciu ruchu, wysyła mailem 5 czy 6 zdjęć w odstępach 1 sek (da się ustawić interwał).
Fajnie byłoby gdyby zarządzanie było przez stronę WWW a może nawet ale nie koniecznie aplikację na telefon jakąś (choćby - wystarczy - tylko do podglądania widoku).